Wymiana
Wymiana Wto Paź 05, 2021 10:10 pm
Składzik
Mistrz Gry Sob Paź 02, 2021 10:45 pm
EDNA RHONERANGER ♲♲♲wip♲♲♲
Rhoneranger Nie Wrz 26, 2021 2:26 pm
Sala chorych nr 1
Riley Nie Wrz 26, 2021 1:10 pm
Poczekalnia
Jackob Rabbit Sob Wrz 25, 2021 1:20 pm
Magazyn
Ash Pią Wrz 24, 2021 10:55 pm
Stacja naprawcza
Jackob Rabbit Pon Wrz 20, 2021 5:31 pm
Korytarz
Smok Pią Wrz 10, 2021 6:29 pm
Elijah Villey
Admin Pią Wrz 10, 2021 5:40 pm

Ostatni Ocalały

Character sheet
Punkty Życia Punkty Życia:
Jackob Rabbit RQEZuVs12/12Jackob Rabbit ArpPXT5  (12/12)
Punkty Szczęścia Punkty Szczęścia:
Jackob Rabbit R6w4WiE2/10Jackob Rabbit RKoh7hq  (2/10)
Jackob Rabbit
Ostatni Ocalały
post dodany Sob Sie 28, 2021 7:53 pm
DANE PERSONALNE

Imię i nazwisko: Jackob Rabbit
Pseudonim: Jerry
Wiek: 25
Wzrost: 183 cm
Waga: 74

Pochodzenie: Chaber
Grupa: Inżynierowie
Zawód: Mechanik

CECHY

Ciało: zręczność

Umysł: spostrzegawczość

Atut: wzbudzenie zaufania

Wada: boi się psów


PRZEDMIOTY SPECJALNE

- rewolwer Remington z 1862r - zwyczajny rewolwer, pamiątka po dziadku, który brał udział w wojnie secesyjnej USA.
- monokl strzelecki — specjalnie skonstruowany monokl pozwalający przybliżyć oddalony cel oraz nieco rozjaśnić otoczenie.

EKWIPUNEK

- Okulary — najzwyklejsze w świecie, ich noszenie koryguje wadę wzroku;
- Portfel — do przechowywania monet;
- Mała lampka na pasku — idealna w momentach, gdy potrzebne są obie ręce. Można ją zapiąć na głowie, elemencie konstrukcji, ramieniu itp. itd.;
- Narzędzie wielofunkcyjne — bez niego szybkie naprawy, odkręcenie śrubki czy wygięcie drucika nie byłoby możliwe (zawiera: szczypce, śrubokręt, nożyk);
- Amunicja do broni - 10 szt. naboi.

HISTORIA

Życie sprzed nastania Wielkiego Mrozu, nie ma już znaczenia. To, kim byliśmy, co posiadaliśmy, wydarzenia z przeszłości odeszły w zapomnienie, skute pod grubą warstwą lodu, jaka okryła chyba cały glob.

Wędrowaliśmy wiele dni, a może tygodni? Sam już nie wiem. Dzień bowiem zlewał się z nocą, śnieg sypał bezustannie, a siarczysty mróz sprawił, iż mechanizmy zegarków zamarły w bezruchu, zupełnie tak samo jak ci biedni nieszczęśnicy, których mordercza pogoda przemieniła w zamarznięte kukły na wydeptanym dziesiątkami stóp migrantów szlaku, prowadzącym do tej ostoi zbłąkanych dusz, zwanej Snowdrop.

Po dotarciu na miejsce zostaliśmy skierowani wprost do punktu spisowego, na całe szczęście znajdującego się w jednym z ogrzewanych baraków. Tam przepytano dokładnie każdego z przybyszów o jego podstawowe dane personalne, wykształcenie, wwożony dobytek, czy jest sam czy z kimś i jeszcze kilka innych. Następnie poprowadzono nas do tymczasowego przytułku, by tam wyczekiwać na werdykt.

Następnego dnia...

Ogłoszenie przydziału. Muszę przyznać, że całkiem nieźle trafiliśmy. Z racji tego, iż wliczałem się w wąską grupę wykształconych inżynierów, a moja matka i siostra posiadały odpowiednio wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie medycznym oraz algebraicznym, podarowano nam — bo tak to należy właściwie określić- skromny domek położony w znów nie najgorszej dzielnicy Chaber, chociaż gdyby patrząc z perspektywy tamtej chwili, starczyłaby i stajnia, byleby posiadała ogrzewanie. Jednocześnie odgórnie nadano nam nowe role. Moje najmłodsze rodzeństwo wraz z ojcem, nie tak znów młodym człowiekiem, który przez całe dotychczasowe życie zajmował się "kradzieżą dusz", jak to określali Północno-Amerykańscy czerwonoskórzy z opowiadań dziadka, na widok osoby z dziwną skrzynką, tworzącą dokładny obraz tego co można było przez nią zobaczyć, trafili do klasy typowych robotników. Matka z marszu została wcielona do szpitala, a siostra do jednego z magazynów, jako nadzorczyni poprawności wszystkich spisywanych dokumentów i wykonawczynię innych typowych robótek przy biurku wyposażonym w liczydło. Mnie osobiście dano wakat w hali myśliwskiej. Miałem zajmować się dbaniem o sprawność maszyn łowców i udoskonalaniu ich. Muszę przyznać, że nawet byłem zadowolony. W gruncie rzeczy przesiaduję całymi dniami w cieple, bawiąc się maszynami i dokonując drobnych napraw. Wypadałoby też przyznać, że towarzystwo łowczych bardzo mi odpowiada, chociaż nie do końca jest to kwestią samej ich obecności, a drobnych benefisów, jakie od czasu do czasu otrzymuję. Wynagrodzenie w postaci dodatkowych kawałków mięsa za wykonanie drobiazgu na boku czy dostęp do broni lub okazjonalna przejażdżka na pokładzie sterowca, mocno mnie satysfakcjonuje. Myślę więc, że nowy rozdział w życiu nie rozpoczął się znowuż wcale tak źle, jak mogłoby się to wydawać.    

CIEKAWOSTKI

Wygląd: Mamka oraz baka zawsze powtarzały, że przystojny z niego kawaler, ale wiadomo jak to one, nawet jeśli miałyby przed sobą szkaradę, zawsze powiedzą, że ich potomek jest ładny. W rzeczywistości jednak Jackob nie wyróżnia się niczym specjalnym. Co prawda jego dosyć delikatna jak na mężczyznę, gładko wygolona twarzyczka o lśniących oczach koloru lodu, wzbudza pozytywne poczucie, a w połączeniu ze szczupłą budową ciała daje wrażenie zupełnej nieszkodliwości pod względem fizycznym, to trzeba przyznać, iż krzepy mu nie brak. I chociaż nie dźwignie on wielkich ciężarów, to w zgromadzonej energii wystarczy mu, by z łatwością podnieść na raz kilka worków mąki lub lżejszą osobę. Braki mięśniowe nadrabia natomiast niebywałą zręcznością. Wciśnie się niemal w każdą szczelinę, jazda na łyżwach też nie będzie stanowić problemu, a pokonywanie w biegu różnorakich przeszkód jest jego chlebem powszednim i dobrą zabawą na rozgrzanie.

Charakter: Jak na każdego inżyniera przystało, Jerry charakteryzuje się analitycznym umysłem i spostrzegawczością, co stanowi niebywały atut w rozwiązywaniu problemów w roli mechanika sprzętu myśliwskiego przy prędkim znajdowaniu powodów usterek. Co więcej, posiada niebywałą zdolność do szybkiego reagowania i stosowania niekonwencjonalnych metod oraz cwanych rozwiązań, w sam raz, aby przeciwstawić się swej impulsywności działań w sytuacjach kryzysowych. Rabbit'owi nie można również zarzucić braku humoru, pozytywnego myślenia oraz wręcz niezdrowej ciekawości, często pchającej go do nieprzemyślanych poczynań, ale również dzięki, której zdobywa cennych doświadczeń i interesujących go informacji.
Jackob Rabbit
Admin
Admin
Admin
post dodany Sob Sie 28, 2021 11:56 pm
Karta Postaci Zaakceptowana


Witamy w Snowdrop!
Zostałeś przydzielony do grupy Inżynierów.
Przyjrzyj się zadaniom do wykonania i zobacz jak możesz pomóc miastu.
Życzymy miłej rozgrywki!
Admin


Nie możesz odpowiadać w tematach